НОВИНИ

Азаров пообіцяв Януковичу зекономити на чиновниках 1 мільярд

Кабінет Міністрів має намір скоротити на 1 млрд гривень витрати на управління адміністративним апаратом. Про це сказав прем'єр-міністр Микола Азаров на спільному засіданні Кабміну і комітету з економічних реформ.

"Серед антикризових заходів Президент насамперед вимагав зменшити витрати на управлінський апарат і ми, Вікторе Федоровичу, уже передбачаємо скорочення більш ніж на 1 млрд гривень витрат на утримання адміністративного апарату", - сказав Азаров, звертаючись до Януковича.

Він також додав, що при підготовці проекту державного бюджету на 2012 рік до другого читання Кабмін має намір підготувати ще низку антикризових заходів щодо економії державних коштів з урахуванням ситуації у світі.

Як повідомлялось, 20 жовтня Рада прийняла в першому читанні проект державного бюджету на 2012 рік, за постанову "Про висновки і пропозиції до проекту закону про держбюджет на 2012 рік" проголосували 248 депутатів за мінімально необхідних 226.

Міністерство фінансів оцінює дефіцит державного бюджету в 11,9 млрд гривень у січні-жовтні нинішнього року.

Водночас, на засіданні Кабміну Віктор Янукович наказав закласти у бюджет 2012 року 5 млрд грн витрат на модернізацію житлово-комунального господарства.

Тим часом віце-прем'єр - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко, заявив 1 листопада, що у держави немає грошей на виплати афганцям та чорнобильцям.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.