НОВИНИ

Табачник залишив ректора КПІ на посаді та збільшив йому зарплату

Доктор технічних наук професор Михайло Згуровський залишиться на посаді виконуючого обов’язки ректора Київської політехніки, а також отримає значну надбавку до зарплати. Про це йдеться в наказі міністра освіти та науки, молоді та спорту Дмитра Табачника від 1 листопада.

Цим наказом Згуровський звільняється з посади ректора у зв’язку із закінченням строку дії контракту, і з 2 листопада призначається виконуючим обов’язки очільника вишу.

Окрім того, "за складність та напруженість в роботі" та за "високі досягнення" зарплатня в.о. ректора збільшиться вдвічі.

Нагадаємо, 26 жовтня майже 5 тисяч студентів КПІ прийшли до будівлі Міністерства освіти і науки, молоді та спорту. Вони вимагали зустрічі з міністром Табачником, однак той так до них і не вийшов.

Акція була викликана тим, що вже півтора місяця студентський і трудовий колектив КПІ не можуть отримати офіційної відповіді від Міністерства освіти, коли буде оголошено конкурс на заміщення посади ректора КПІ і хто очолить вуз з 1 листопада, коли закінчиться каденція діючого ректора.

Студенти КПІ раніше заявляли, що Табачник збирається «захопити КПІ», тому що конкурс на посаду ректора досі не оголошено, хоча термін повноважень діючого ректора закінчується 1 листопада, а на попередніх виборах ректора, 7 років тому, конкурс було оголошено ще 28 вересня.

Увечері 27 жовтня відбулася зустріч представників студентства з Табачником. Завершилась зустріч «усною угодою про перемир`я». Міністр пообіцяв, що 2 листопада на період до майбутніх виборів призначить виконуючим обов`язки ректора Національного технічного університету України «КПІ» Згуровського.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.