НОВИНИ

Янукович заявив, що в Україні готується збройне захоплення влади

Президент Віктор Янукович заявляє про те, що опоненти влади готують збройні напади на органи державного управління. Про це він сказав під час розширеного засідання уряду в середу.

"Мені правоохоронні органи кажуть, що зараз йде скупка зброї і підготовка до збройних нападів на органи державної влади", - сказав Янукович.

"Люди втратили страх і совість. Хто це організовує? Не ті, кому найважче живеться. Ті, кому найважче – вони мовчать, чекають, терплять", - заявив Янукович.

За його словами, у акціях протесту під Верховною Радою беруть участь люди, які через суд добилися собі виплат високих пенсій та одноразової допомоги.

У підсумку, за словами Януковича, Держказначейство втратило 6 млрд. гривень.

"Ми промовчали, витратили , а зараз під парламент прийшли ламати паркан ті, хто отримує пенсії в 30 тисяч гривень і одноразову допомогу 600-700 тисяч гривень", - сказав Янукович.

Нагадаємо, 1 листопада близько 1 тисячі чорнобильців пікетували Верховну Раду з вимогою не скасовувати їх соціальні пільги. Під час мітингу чорнобильці прорвалися до входу в Раду, зламавши паркан. Сьогодні, 2 листопада близько 500 чорнобильців пікетували Кабмін з вимогою не скасовувати їх соціальні пільги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.