НОВИНИ

Опозиція створить під Печерським судом навчальний центр захисту прав людини

Наметове містечко опозиції під Печерським судом стане навчальним майданчиком для громадян України, які хочуть відстояти демократію в країні. Про це заявив голова Київської міської партійної організації «ВО «Батьківщина», народний депутат Юрій Одарченко, повідомляє прес-служба партії.

За словами Одарченка, наметове містечко, яке існує уже півроку, «можна назвати осередком демократії».

«Кожного тижня сюди з’їжджаються люди з усієї країни. Ми навчаємо людей як реагувати на незаконні перепони з боку силових структур. Як реагувати на дії міліціонерів, які незаконно затримують громадян, намагаються їх залякати, відводячи в райвідділки і складаючи надумані протоколи. Це наука, яку громадяни мають пройти, щоб виборювати демократію», - заявив Одарченко.

Він зазначив, що активісти наметового містечка беруть активну участь у всіх акціях протидії владі.

«Завтра ми братимемо участь у акції під Верховною Радою разом з афганцями, післязавтра - коли буде прийматися закон про декриміналізацію», - розповів він.

У свою чергу керівник Київської обласної партійної організації «ВО «Батьківщина», народний депутат Костянтин Бондарєв повідомив, що у оновленому наметовому містечку значна увага приділятиметься інформаційній роботі та роботі з громадянами.

«Сьогодні лише перший тиждень роботи у оновленому режимі, але ми чітко усвідомили наші завдання. Ми маємо навчити людей висловлювати свою позицію і захищати свої права. Сюди приїжджатимуть наші депутати, які розповідатимуть, що відбувається в парламенті і в країні в цілому», - повідомив Бондарєв.

Як повідомлялось, після оголошення вироку екс-прем’єр міністру Юлії Тимошенко, її соратники по партії заявили, що не збираються демонтувати наметове містечко під Печерським судом.

Нагадаємо, 11 жовтня Печерський суд засудив Тимошенко  до семи років ув'язнення з позбавленням права обіймати посади у владі на три роки. Окрім того,  суд зобов’язав екс-прем'єра відшкодувати збитки, завдані НАК "Нафтогаз" в повному обсязі, а саме – 1,5 мільярди гривень.

Читайте також: Чи відповідає вердикт щодо Юлії Тимошенко європейським стандартам?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.