НОВИНИ

Янукович наказав Азарову знайти 5 млрд на модернізацію ЖКГ

Президент України Віктор Янукович наказав закласти у бюджет 2012 року 5 млрд грн витрат на модернізацію житлово-комунального господарства. Про це він сказав виступаючи на засіданні Кабінету міністрів України в середу в Києві.

“Я, переглядаючи заздалегідь бюджет, побачив, Микола Янович (прем'єр-міністр Микола Азаров – ред.), що ми недостатньо коштів виділяємо на житлово-комунальне господарство”, - сказав Янукович.

Президент зазначив, що далі не можна підтримувати ЖКГ на інтузіазмі людей, які самі ремонтують дахи і ліфти .

“Подивіться, що робиться з підїздами, подивіться на двори. Сьогодні люди вже не радіють від того, що ми автобани будуємо. Вони кажуть, коли черга дійде до нас. Все голосніше задають це питання”, - сказав Янукович.

Він звернувся до голови Верховної Ради Володимира Литвина із зауваженням, щоб при розгляді бюджету в парламенті були передбачені відповідні кошти.

На думку Януковича, що мінімумом для фінансування ЖКГ має стати рівень витрат 2006-2007 років.

“Я вважаю, що 5 мільярдів – це такий мінімум, який повинні мати регіони, а скоріше за все ця цифра повинна бути набагато більшою для того щоб ми подолали ті проблеми, які сьогодні є у житлово-комунальному господарстві”, - підсумував Янукович.

Нагадаємо, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк заявив, що повномасштабна модернізація ЖКГ України можлива лише з залученням приватного капіталу. Адже на реалізацію проектів з модернізації систем у сфері ЖКГ необхідно понад 700 млрд грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.