НОВИНИ

Після допиту двох свідків суд над Луценком перенесли

Печерський районний суд Києва переніс розгляд кримінальної справи проти колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка на 3 листопада.

Про перерву в засіданні оголосив головуючий на засіданні суддя Сергій Вовк.

На засіданні в середу в суді було допитано 2 свідків.

Засідання призначено на 9:10.

Як відомо, під час сьогоднішнього судового засідання один зі свідків – колишній перший заступник начальника департаменту кадрового забезпечення Міністерства внутрішніх справ Володимир Мякота заявив, що вважає законним зарахування водієві Луценка Леонідові Приступлюку стажу роботи на вільнонайманих посадах у стаж роботи в органах внутрішніх справ.

Крім цього, він також заявив, що кількаразове нагородження Приступлюка впродовж одного року – помилка працівників департаменту оперативної служби.

Також було допитано Сергія Бачинського, який працював в Центральному апараті МВС з 2003 року, у січні 2008 року був призначений на посаду заступника начальника Департаменту документального забезпечення та режиму Міністерства внутрішніх справ України. Відповідно до своїх функціональних обов'язків візував проекти наказів та розпоряджень, підготовлених виконавцями служб Міністерства внутрішніх справ, листів та інших документів.

Бачинський повідомив, що візував наказ про заохочення Леоніда Приступлюка, проекти розпоряджень та плани по відзначенню Дня міліції. Своєю візою він підтверджував, що проект наказу відповідає вимогам відомчих нормативних актів.

Про відсутність порушень під час прийняття на роботу Приступлюка заявила вже ціла низка свідків у справі Луценка.

Нагадаємо, Луценку інкримінують порушення при прийомі на роботу і присвоєнні спеціальних звань колишньому особистому водієві, що привело до розтрати державних коштів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.