НОВИНИ

У Азарова визнали дефіцит держбюджету майже у 12 млрд

Міністерство фінансів оцінює дефіцит державного бюджету в 11,9 млрд гривень у січні-жовтні. Про це сказав міністр фінансів Федір Ярошенко, виступаючи на спільному засіданні Кабінету Міністрів і комітету з економічних реформ.

"Дефіцит державного бюджету за 10 місяців поточного року становив 11,9 млрд гривень", - повідомив Ярошенко.

Міністр фінансів зазначив, що така сума майже в 5 разів менша, ніж за аналогічний період 2010 року.

Як повідомлялось, прем'єр-міністр Микола Азаров прогнозує, що в 2011 році дефіцит державного бюджету становитиме 4% ВВП.

Кабмін сподівається на зростання ВВП 5% і дефіцит державного бюджету не більш як 3% в 2011 році.

Нагадаємо, у червні прем'єр-міністр Микола Азаров повідомив, виступаючи на саміті міністрів фінансів країн СНД, заявив що на кінець року очікує дефіцит бюджету менше 3% ВВП.

Водночас, Кабінет Міністрів своєю постановою №587 від 6 червня поліпшив прогноз зростання ВВП із 4,5% до 4,7% в 2011 році.

Нагадаємо, нещодавно Янукович заявив, що Україна є нині одним із центрів економічного зростання у світі

Однак експерти стверджують, що в Україні найближчим часом при високому показнику зростання валового внутрішнього продукту (ВВП), низькій офіційній інфляції та виконанні дохідної частини бюджету, спостерігатиметься зниження життєвого рівня.

Україна у міжнародних рейтингах за сприятливістю умов ведення бізнесу і перспектив розвитку економіки зазвичай займає місця наприкінці списку, серед країн Африки і Азії. При цьому поступається більшості пострадянських республік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.