НОВИНИ

Опозиція готова захищати «регіоналів», які потрапили у немилість влади

Опозиція готова захищати не тільки своїх прихильників, а й представників Партії регіонів від пресу злочинної влади. Про це заявив Заступник Голови Верховної Ради, один з лідерів партії «Батьківщина» Микола Томенко, повідомили Тижню у прес-службі партії.

«Хочу заявити, що БЮТ і опозиція буде захищати всіх людей, в тому числі і депутатів Партії регіонів від пресу і злочинних дій влади», - наголосив політик.

Томенко, зокрема, нагадав, що народний депутат від Партії регіонів Василь Хара нещодавно заявив, що в Україні відновлені політичні репресії 37 року.

Заступник Голови Верховної Ради додав, що так само «ми будемо співпрацювати, зокрема, і з тими депутатами Харківської обласної ради від Партії регіонів, які вчора під стінами Верховної Ради, а сьогодні під стінами Кабінету Міністрів захищають інтереси чорнобильців».

«Як бачите, коло тих людей, які не сприймають політику влади, розширюється і останнім часом особливо активно за рахунок депутатського корпусу Партії регіонів», - резюмував Томенко.

Нагадаємо, Генпрокуратура розпочала у травні перевірку Федерації профспілок України, яку очолює Василь Хара. У ГПУ вважають, що федерація не мала права відчужувати майно, яке є державною власністю і перебуває у профспілок в управлінні. Генпрокуратурою порушено 36 кримінальних справ, 22 з яких направлено до суду. Завдані державі збитки оцінюються в 55 млн грн.

Крім цього, заступник генпрокурора Віктор Занфіров заявляв, що голова Федерації профспілок, народний депутат від Партії регіонів Василь Хара був особисто зацікавлений у приватизації профспілкового майна.

Як відомо, 1 листопада, чорнобильці протестували біля Верховної Ради проти порушення їхніх прав на пільги під час ухвалення законопроекту про державні гарантії щодо виконання судових рішень. При цьому нещодавно зведений паркан був пошкоджений. Парламент оточили подвійним кордоном міліції. Від будівлі парламенту учасників протестів відтіснив спецпідрозділ "Беркут".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.