НОВИНИ

Янукович дав зрозуміти, що погарячкував з ліквідацією Держкомпідприємництва

Президент Віктор Янукович готовий відновити роботу державного комітету, що займається координуванням підприємницької діяльності. Про це він сказав на спільному розширеному засіданні Кабінету Міністрів і комітету з економічних реформ.

Зокрема, Президент, критикуючи Кабмін за зволікання в реалізації низки економічних реформ, підкреслив відсутність очікуваного прогресу в дерегуляції підприємницької діяльності.

Він зазначив, що досі не вирішено питання видачі дозвільних документів, що дублюють один одного.

Янукович додав, що обговорював стан реалізації реформ, зокрема це питання із прем'єр-міністром Миколою Азаровим 1 листопада.

Президент зазначив, що якщо вирішенню питання дерегуляції підприємницької діяльності перешкоджає відсутність відповідного держкомітету, він готовий відновити його роботу з тим, щоб подивитися, як це вплине на просування реформи зі спрощення дозвільних процедур для бізнесу.

Як повідомляло агентство, 9 грудня 2010 року Президент ліквідував Державний комітет з регуляторної політики й підприємництва в рамках адміністративної реформи.

У вересні Кабмін запропонував Януковичу створити Державну службу з питань підприємництва й регуляторної політики.

Держкомпідприємництва було створено Президентом Леонідом Кучмою в 1997 році як спеціально вповноважений центральний орган виконавчої влади з питань державної регуляторної політики, державної реєстрації, ліцензування й дозвільної системи в сфері господарської діяльності.

Читайте також: Регуляторні лещата

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.