НОВИНИ

Місцеві депутати погодились "відродити" монастир УПЦ МП по сусідству з Януковичем

Сільська рада Нових Петрівців проголосувала за те, щоб відродити зруйнований більшовиками у 1930-і роки Межигірський чоловічий монастир неподалік від резиденції президента Віктора Януковича.

"Будівництвом займеться церква. Зараз це чиста земля на височині біля в'їзду в село", - повідомив голова сільради Родіон Старенький.

У свою чергу, майбутній настоятель монастиря отець Нікон повідомив, що монастир буде відновлена за архівними кресленнями.

"У архівах ми знайшли креслення і хочемо відновити його в стилі українського бароко - таким, як він був. Місце вже освятив митрополит УПЦ МП Павло. Йде розробка генплану, передпроектні роботи - на це піде 3-4 місяці”, - сказав майбутній настоятель.

Він не зміг зпрознозувати термін для відновлення монастиря.

“Це залежить від того, як йтимуть пожертвування. Поки гроші ще не починали збирати. Ми спершу побудуємо дерев'яну церкву, там служитимемо, і там же, під час служби, збирати гроші на будівництво обителі", - сказав отець Нікон.

Нагадаємо, 29 вересня у партії «Батьківщина» повідомили, що в Нових Петрівцях поруч із резиденцією президента Віктора Януковича хочуть будувати новий Межигірський монастир. Сільрада вже виділила 2,8 га землі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.