НОВИНИ

Луценко відмовився від одного з адвокатів

У Печерському районному суді поновилося слухання у справі екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. На черговому засіданні Луценко відмовився від адвоката Сергія Дзігори через його завантаженість в інших судах.

У зв'язку з цим Луценко визнав за можливе скоротити кількість своїх захисників до чотирьох осіб.

У судовому засіданні триває допит свідків. Почався допит двадцять сьомого свідка у справі — Володимира М'якоти, який у червні 2005 року повернувся до Центрального апарату МВС України на посаду заступника начальника відділу комплектування Департаменту роботи з персоналом.

У грудні 2005 року він призначений першим заступником начальника Департаменту кадрового забезпечення.

На питання обвинувачення, хто був ініціатором заохочень Леоніда Приступлюка, свідок М’якота відповів: «Як правило, відповідно до наказів МВС, ініціатором заохочень завжди є керівництво тієї служби, в якій працює особа. Хто був ініціатором заохочення Приступлюка – мені не відомо».

Водночас, свідок зазначив, що «порушень не вбачає в наказі, який регулює нагородження Приступлюка».

Прокурор також поцікавився у свідка, чи відомі йому випадки зарахування стажу роботи на цивільних вільнонайманих посадах до стажу роботи в органах МВС.

Свідок М’якота відповів, що «періодично такі документи готувалися і ініціювалися вони службами, в яких працювали особи». «Такі випадки були», - додав свідок.

У залі суду відсутній представник обвинувачення Віктор Клименко.

Як відомо, про відсутність порушень під час прийняття на роботу Приступлюка заявила вже ціла низка свідків у справі Луценка.

Нагадаємо, Луценку інкримінують порушення при прийомі на роботу і присвоєнні спеціальних звань колишньому особистому водієві, що привело до розтрати державних коштів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.