НОВИНИ

Батько Ландіка не відмовився від бажання засудити побиту його сином дівчину

Народний депутат від Партії регіонів Володимир Ландік має намір ініціювати порушення справи проти побитої його сином дівчини за спробу убити Романа Ландіка. Про це депутат заявив газеті “Сегодня”.

"Мало того, що вона ударила першою, ми зробимо експертизу, яка доведе, що була спроба убити або нанести тяжкі тілесні ушкодження! Вона робила замах на життя Роми. А якби потрапила в скроню карафою, а там 300 грамів горілки”, - обурився Володимир Ландік.

За його словами, Марія Коршунова прийшла з мамою і адвокатом в його робочий кабінет і попросила, щоб не ініціювали порушення справи.

Ландік-старший також заявив, що сам він до суду на Марію подавати не буде, але його син, вийшовши на свободу, вирішуватиме, чи притягатиме до відповідальності Коршунову.

Нагадаємо, 31 жовтня Володимир Ландік заявив, що уклав мирову угоду з Марією Коршуновою.

Як відомо, 4 липня 2011 вночі в ресторані "Баккара" у Луганську Роман Ландік побив Марію Коршунову.

Прокуратура Луганської області порушила кримінальну справу проти депутата за ч.3 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу Україні.

Пізніше оголошеного в розшук Ландіка затримали під Краснодаром (Росія).

11 серпня Генеральна прокуратура Російської Федерації задовольнила запит Генпрокуратури України від 19 липня про видачу  Романа Ландіка для притягнення до кримінальної відповідальності.

23 вересня він був відправлений з Харківського СІЗО до Луганська.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.