НОВИНИ

Добкін натякає, що на Харківщині забагато театрів

У Харківській області необхідно провести широку дискусію з приводу діяльності театрів. Про це на прес-конференції заявив губернатор Михайло Добкін, повідомляє прес-служба ХОДА.

"Нам необхідно провести широку дискусію всередині нашого регіону про необхідність такої кількості театрів, про репертуар, який сьогодні вони пропонують, про затребуваність, уміння створити продукт, який буде придбано глядачем", - заявив Добкін.

За його словами, є дуже багато хороших прикладів в країнах, де театр затребуваний, де він є національною гордістю і способом залучення туристів. Зокрема, в цих країнах для зменшення витрат об'єднують оперні театри з філармоніями.

" У мене немає готового рецепту. Я не хочу нікого закривати. Нам потрібно почати цю розмову: чесно, без спроб представити бажане за дійсне, без корпоративних інтересів. Це повинна бути дискусія фахівців, яка у результаті приведе до якогось рішення, яке буде ухвалювати або обласна рада, або Міністерство культури. Ми цю дискусію обов'язково почнемо. Ми не можемо дуже часто захоплюватися тим, чого насправді у нас давно вже немає", - заявив Добкін.

Зазначимо, у серпні представники трьох харківських телеканалів АТН, ТРК "А/ТВК", ТРК "Фора" заявили, що місцева влада Харкова проводить зачистку інформаційного простору шляхом відключення від ефіру незалежних телеканалів.

Втім, у жовтні Департамент у справах інформації та зв'язків з громадськістю Харківської міськради повідомив, що за результатами перевірки Генпрокуратури, міська влада Харкова до відключення каналів не причетна.

Ще в липні колишніх співзасновників «7 каналу», бютівець Арсен Аваков повідомив, що співвласником каналу стала Алла Добкіна, дочка губернатора.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.