НОВИНИ

Янукович запланував на наступний рік ріст ВВП до 1,5 трильйона

Президент Віктор Янукович прогнозує, що номінальний ВВП України в 2012 році становитиме 1,5 трлн гривень. Про це він сказав на міжнародних муніципальних слуханнях "Розвиток належного управління на місцевому й регіональному рівні".

"Ми фактично почали із ВВП півтора роки тому на рівні близько 1 трлн (гривень), а зараз ми вже на 2012 рік плануємо 1,5 трлн (гривень)", - повідомив Президент.

Янукович зазначив, що економічна ситуація в країні залишається непростою.

Разом з тим він позитивно оцінив динаміку зростання ВВП і промислового виробництва.

Як повідомляло агентство, у квітні-червні 2011 року реальний валовий внутрішній продукт підвищився на 3,8% порівняно з аналогічним періодом 2010 року (у постійних цінах 2007 року) до 316,480 млрд гривень (у фактичних цінах).

В 2010 році реальний валовий внутрішній продукт підвищився на 4,2% порівняно з аналогічним періодом 2009 року до 1 094,607 млрд гривень (у фактичних цінах).

Кабінет Міністрів своєю постановою №587 від 6 червня поліпшив прогноз зростання ВВП із 4,5% до 4,7% в 2011 році.

Уряд також поліпшив прогноз за номінальним ВВП із 1,253 трлн гривень до 1,291 трлн гривень.

Нагадаємо, нещодавно Янукович заявив, що Україна є нині одним із центрів економічного зростання у світі

Європейський банк реконструкції і розвитку погіршив прогноз зростання ВВП України з 5% до 4,5% в 2011 році.

Водночас експерти стверджують, що в Україні найближчим часом при високому показнику зростання валового внутрішнього продукту (ВВП), низькій офіційній інфляції та виконанні дохідної частини бюджету, спостерігатиметься зниження життєвого рівня.

Україна у міжнародних рейтингах за сприятливістю умов ведення бізнесу і перспектив розвитку економіки зазвичай займає місця наприкінці списку, серед країн Африки і Азії. При цьому поступається більшості пострадянських республік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.