НОВИНИ

Для офіційних заходів Януковича купили випивки та закусок на 5 мільйонів

Державне підприємство Державного управління справами з обслуговування офіційних заходів «Гарант-сервіс» 21 жовтня за результатами тендерів уклало низку угод на постачання харчових продуктів на суму 4,69 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

ТОВ «Айленд» за 798 тис. грн поставить ужгородський коньяк різних марок, вино, лікер віскі, джин, текілу, та горілку різних марок за 736 тис. грн. ДП «Житомирський лікеро-горілчаний завод» поставить 9675 пляшок різної горілки на 403 тис. грн.

ТОВ «Верона» поставить рибу, консерви та ікру на 1,58 млн грн. Сир на 297 тис грн. придбано у ДП «Чайка» і ТОВ «Соффітрейд».

ПП «Ізяславмолпродукт» поставить масло на 290 тис. грн. Придбано «селянське» масло (72,5 %) по 53 грн./кг і масло вершкове «екстра» (82%) в 200-грамових пачках по 11 грн/пачка.

ДП «Чайка» і ТОВ «Данон» поставлять молоко, вершки та молочні продукти на 187 тис. грн. Соки на 95 тис. грн придбано у СП «Вітмарк – Україна».

ТОВ «ТЦ «Продсервіс» поставить 4,5 тони свіжої свинини та свинячих субпродуктів за 304 тис. грн в середньому по 68 грн./кг.

Нагадаємо, Державне управління справами планує наступного року побудувати біля Верховної Ради готель із підземним паркінгом, де будуть зупинятися глави іноземних держав, королівські особи та інші високопосадові гості з-за кордону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.