НОВИНИ

Власник ProstoPrint судитиметься з операційним директором УЄФА

Власник компанії ProstoPrint Денис Олейников має намір судитися з операційним директором УЄФА Мартіном Калленом. Про це він сказав в інтерв’ю Тижню.

«Ми однозначно будемо судитись із фізичною особою — Мартіном Калленом. А чи будемо судитись із УЄФА... Ми зараз шукаємо юристів, порадимось на цю тему з ними», - заявив він.

Олейников стверджує, що не отримував листа-попередження УЄФА щодо незаконного використання її символіки, про який заявив Каллен.

«Я не маю жодного сумніву, що пан Каллен говорить те, що вважає правдою… Але водночас те, що він каже, не відповідає істині. Тому нехай вони між собою розберуться, хто кого підставив. Нехай заявлять офіційно: так, ми хотіли надіслати листа, але не встигли. Або надсилали, але не Олейникову. Чи ще якось пояснять ці суперечності. А ті, чия це провина, нехай вибачаться», - додав він.

На думку Олейникова, «пана Каллена просто підставили українські функціонери».  

«Можливо, Каллен дав доручення своїм юристам, щоб вони направили листа до Огнев'юка з Лубківським (директор Євро — 2012 в Україні — Ред.), а ті доповіли, що переслали мені? Тому я й звертаюсь до Каллена: ну, покажіть же цього листа! З вихідними, вхідними, з підтвердженням, що я його справді отримував!», - заявив він.

На зауваження, що раніше він заявляв про намір подати до суду з цього ж приводу на  голову Нацагентства з підготовки Євро-2012 Маркіяна Лубківського,  Олейников відповів: «Ще коли я перебував у Києві, ми подали до Печерського суду, але канцелярія повернула наш позов за формальними ознаками — необхідно було вказати місце проживання відповідача. Тепер ми все уточнили, подаватимемо знову, причому як на Лубківського, так і на Колесникова (віце-прем'єрз інфраструктури, куратор підготовки до ЄВРО-2012— Ред.). Бо з його боку теж лунали такі заяви».

Інтерв’ю з Денисом Олейниковим читайте тут.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.