НОВИНИ

У Януковича вирішили побудувати нову резиденцію для іноземних гостей

Біля Верховної Ради в Києві наступного року побудують готель із підземним паркінгом, де будуть зупинятися глави іноземних держав, королівські особи та інші високопосадові гості з-за кордону. Про це повідомили у Державному управлінні справами.

Новий готель відноситиметься до комплексу держрезиденцій для прийому вищих посадових осіб іноземних держав, який розташований в кварталі вул. Грушевського, 20/1 - Липська, 4.

Одночасно реконструюють і будівлі комплексу, до якого входять дві резиденції: мала на 6 кімнат (Липська, 2) і велика (резиденція №1) на 10 кімнат (Липська, 4).

За словами в.о. керівника ДУСі Георгія Берадзе зовні будівлі не зміняться, оскільки вони є пам'ятками архітектури, але на території збудують адмінбудівлю з готелем і підземним паркінгом.

«Будівельні роботи планується почати у 2012 році за наявності асигнувань у держбюджеті», — сказав Берадзе.

У проектному бюро при Державному управлінні справами повідомили, що збираються у резиденціях встановити підсвічування на фасадах і поміняти всі комунікації.

Крім того, хочуть оновити ліпнину і паркет, а в деяких приміщеннях зробити перепланування, встановити систему кондиціонування, перефарбувати стіни, замінити портьєри. Можливо, в приміщеннях з'являться вітражі, а на стелях - нові кришталеві люстри. Меблі теж хочуть купити нові - дерев'яні.

Нагадаємо, на подібну реконструкцію в Маріїнському парку виділяли 174 млн грн (більшість грошей — від невідомих меценатів), але досі не закінчили, і коли закінчать — невідомо. А оновлення Кловського палацу обійшлося бюджету у 134 млн грн. Скільки витратять в даному випадку, поки не відомо.

Як відомо, у вересні глава Львівської обласної державної адміністрації Михайло Цимбалюк заявив, що влада має намір створити урядову резиденцію в Підгорецькому замку у Львівській області. За його словами, таке доручення президент Віктор Янукович дав Кабінету Міністрів. В Адмiнiстрацiї президента цю інформацію заперечили

У червні, конкурсний комітет ДО «Резиденція «Синьогора» Державного управління справами ухвалив рішення про проведення ремонтних робіт на суму 21,03 млн грн. в держрезиденції.

Раніше повідомлялося, що для Віктора Януковича за ексклюзивним замовленням у “Межигір’ї” виготовлено будинок прийомів на воді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.