НОВИНИ

У Львові відкрили стадіон до Євро-2012 з неповністю перекритим дахом

У Львові розпочалося святкове відкриття стадіону, збудованого до Чемпіонату Європи з футболу 2012 року, що відбуватиметься у восьми містах України та Польщі.

Урочистості розпочалися із 17-хвилинною затримкою.

«Арену Львів» відкрили лазерним шоу. На стадіоні залишається багато вільних місць, приблизно три чверті трибун заповнені глядачами.

У той же час, як повідомляє zaxid.net, будівельники не встигли до відкриття повністю накрити дах над трибунами стадіону. Наразі на двох кутах стадіону залишаються голі конструкції.

Крім того, будівельники не встигли обшити зовнішню сторону даху фасаду стадіону. Окремі його частини наразі завішані полотном.

Нагадаємо, вчора, 28 жовтня, відбулося урочисте вручення сертифікату завершення будівництва першої черги львівського стадіону до Євро-2012. До першого етапу увійшли інженерні мережі водопостачання, каналізації, енергозабезпечення, футбольне поле, посадкові ряди, залізобетонні конструкції, більша частина даху.

До 15 листопада, коли у Львові відбудеться перший матч між Україною та Австрією, за словами голови Львівської ОДА Михайла Цимбалюка, все буде відпрацьовано і готово до прийому футболістів.

Як відомо, стадіон розрахований на 34 тисячі вболівальників.

Напередодні готовність до відкриття стадіону перевіряв президент Віктор Янукович. Після ознайомлення зі станом підготовки нового стадіону у Львові глава держави наголосив: «Завтра свято відбудеться, поза усякими сумнівами».

Довідка.

«Арену Львів» почали будувати наприкінці 2008 року. Це – один з найновіших стадіонів Європи, який прийматиме 3 групові матчі «Євро-2012». Місткість стадіону – 34 915 місць (32 767 – на «Євро-2012»).

Під час проведення масових заходів гостей обслуговуватимуть 19 фаст-фудів, розташованих на променаді, а також 7 фаст-фудів з продажу їжі та напоїв на зовнішньому периметрі стадіону. Арена має 4500 паркомісць, з яких 100 – для неповносправних.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.