НОВИНИ

Кузьмін каже, що не побачив нічого нового в апеляції Тимошенко

Генеральна прокуратура прогнозує, що Апеляційний суд Києва винесе рішення щодо апеляції на вирок Печерського районного суду Києва колишньому прем'єр-міністрові Юлії Тимошенко у кримінальній справі про газові контракти з Росією у 2009 році не пізніше, ніж через три місяці, тобто не пізніше, ніж в лютому 2012 року. Про це в ефірі програми «Велика політика з Євгенієм Кисельовим» на телеканалі «Інтер» сказав перший заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін 28 жовтня.

«Я впевнений, що протягом трьох місяців, передбачених законом, це рішення буде прийняте», - сказав Кузьмін.

При цьому перший заступник генпрокурора зазначив, що Генпрокуратура як сторона у справі вже одержала апеляцію Тимошенко, і, з його слів, у ній немає нових аргументів для виправдання екс-прем'єра.

«Нічого нового адвокати не сказали, всі ці докази вже озвучені в ході судового засідання. Загалом, справа за малим, Апеляційний суд призначить розгляд, державні обвинувачі підготуються і візьмуть в ньому участь. Які рішення апеляційного суду - поживемо, побачимо», - сказав він.

Водночас Кузьмін додав, що відповідно до чинного законодавства, суд в цьому випадку може винести три варіанти рішення: залишити вирок першої інстанції чинним, змінити, або скасувати його.

Нагадаємо, 24 жовтня Тимошенко оскаржила свій вирок, подавши апеляційну скаргу через органи Лук'янівського СІЗО, при цьому 25 жовтня депутат Верховної Ради від фракції «Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина» Сергій Власенко зареєстрував у Печерському районному суді Києва копію скарги, щоб підстрахуватися на випадок, якщо виникли б проблеми з передачею апеляції до суду через СІЗО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.