НОВИНИ

На відкриття стадіону у Львові привезуть "правильних" глядачів?

Львівських бізнесменів примушували купувати квитки на відкриття стадіону у Львові. Про це розповів координатор Комітету опору диктатурі у Львові Андрій Мисик.

"Мені на умовах анонімності розповів мій знайомий бізнесмен про те, що його запросили в одну дуже шановану структуру і попросили купити 400 квитків на відкриття стадіону. Як потім виявилося, бізнесмен не зміг взяти ці квитки собі, бо йому їх не дали. У тій же структурі йому сказали, що знають, кому віддати квитки, а він повинен за них просто заплатити", - розповів Мисик.

У той же час директор департаменту Львівської міськради з проведення Євро-2012 Олег Засадний розповів, що на відкриття "Львів Арени" 29 жовтня приїдуть 20 тисяч мешканців Львова та області.

За його словами, крім цього, на відкриття стадіону отримали запрошення представники влади та мешканці інших областей. Також Засадний сказав, що зараз на будівництві стадіону задіяні півтори тисячі робітників. Стадіон вміщує 34 тис глядачів.

Зазначимо, як очікується, в п'ятницю, 28 жовтня, Львів відвідає президент Віктор Янукович. Планується, що глава держави відвідає ТОВ "Львівські автобусні заводи" (ЛАЗ), а також ознайомиться з ходом будівництва стадіону.

У той же час представники Комітету опору диктатурі заявили про плани провести низку акцій протесту під час перебування президента у Львові.

"Ми знаємо, що завтра у Львів приїде президент України і ми хочемо зустрітися з ним, щоб поставити кілька запитань. Зокрема - чому покращення життя не наступило вже сьогодні, і чому на відкриття стадіону у Львові мешканці міста не можуть отримати запрошення, а влада планує завезти жителів з лояльних до Януковича областей", - заявив Мисик на прес-конференції в четвер.

За його словами, представники опозиції будуть організовувати акції під гаслом "Янукович - червона картка України" біля всіх місць, де буде перебувати Янукович.

До всіх акцій КОДу пообіцяла приєднатися також «Свобода». Повідомляється, що остаточні форми і місця проведення протестних акцій зараз узгоджуються.

У КОД повідомили, що ведуться переговори також з футбольними фанатами, щоб залучити їх до участі в цих акціях.

За інформацією джерел, прибуття глави держави на львівський аеродром очікується о 12.30-12.45. У цей же день близько 18.00 планується відліт президента зі Львова.

У той же час у Львівській ОДА журналістам не підтверджують інформацію про візит Януковича до Львова 28 жовтня. В даний час не проводиться акредитація журналістів на захід, і не відома програма його перебування.

Також Львівська ОДА не повідомляє, чи відбудеться попередньо анонсований на 29 жовтня візит глави держави на відкриття Львівського стадіону до Євро-2012.

Зазначимо, що Янукович був присутній на відкритті стадіону «Олімпійський». При цьому під час виголошення промови присутні освистали президента.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.