НОВИНИ

Яценюк і Тимошенко випереджають Януковича у рейтингу довіри громадян

Лідер «Фронту змін» Арсеній Яценюк та екс-прем'єр Юлія Тимошенко лідирують у рейтингу довіри громадян. Президент Віктор Янукович у цьому рейтингу третій. Про це свідчать результати всеукраїнського опитування, проведеного Українським демократичним колом на замовлення Інституту політики.

Як повідомляє ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, Яценюку довіряють 36,6% громадян, не довіряють 55,8%, баланс довіри / недовіри - мінус 19,2%. Тимошенко довіряють 33,4% українців, не довіряють 61,7%, баланс - мінус 28,3%.

Янукович отримав довіру 25,3% респондентів. Не довіряють президенту 70,1%. Баланс довіри / недовіри - мінус 44,8%.

Ще вище рівень недовіри до віце-прем'єру Сергію Тігіпку - 71,8%. Довіряють йому 23,4% опитаних. Баланс - мінус 48,4%.

Спікеру Володимиру Литвину довіряють 20,7%, не довіряють 74,8%, баланс мінус 54,1%.

Прем'єр-міністру Миколі Азарову довіряють 19%, не довіряють 76%, баланс довіри / недовіри - мінус 57%.

Віктору Ющенку довіряють лише 6,3% громадян, а кількість респондентів, які йому не довіряють, є найбільшим серед українських політиків - 89,3%. Серед політиків Ющенко має й найгірший баланс довіри / недовіри, який дорівнює мінус 83%.

Опитування проведене Українським демократичним колом на замовлення Інституту політики 1-7 жовтня 2011 року. За місцем проживання опитано 1200 респондентів від 18 років і старше. Статистична похибка вибірки без врахування дизайн-ефекту з вірогідністю 0,95 не перевищує ± 2,9%.

Засновником Інституту політики є віце-спікер Микола Томенко (пройшов до парламенту за списками БЮТ).

Нагадаємо, згідно з результатами всеукраїнського опитування, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова наприкінці вересня-на початку жовтня 2011 року, серед провідних українських політиків найбільшу підтримку громадян України мають Юлія Тимошенко, Арсеній Яценюк та Віталій Кличко. Президент Віктор Янукович – на четвертому місці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.