НОВИНИ

Чоловік Ганни Герман написав «повість про велосипед без сідла»

Перший роман Сергія Германа «ВМХ: повість про велосипед без сідла» вийшов у світ ще перед Форумом Видавців у Львові, проте читач вперше побачить книгу на презентації.

«Головний персонаж повісті - чоловік, чий успіх у кар´єрі почи­нався зі Львова. Та чи можна назвати успішною людину, яка досягла піку самотності? Діти, жінки, друзі... Політика, бізнес, гроші... Пошуки порозуміння і любові... Це все - життя, яке триває у горі і радості. У романі йдеться про події 2004-го та опісля, Київ-Львів, це погляд автора, який зацікавлює читача з перших сторінок. Автор впорався з темою, не провалюючись у журналізм. Роман називають хорошою «чоловічою» прозою, якої так бракує сьогодні», - йдеться у анотації до книжки.

Сергій Герман - дипломат, виходець із сім´ї спадкових львівських інтеліґентів. Його батька львівські театрали добре знали як колишнього директора Львівської опери. У кінці 80-их був директором клубу радянсько-польської дружби у Гданську.

У бурхливі 90-ті Герман працював на ниві журналістики, очолював редакцію львівської муніципальної газети «Ратуша». Сьогодні живе і працює у Києві. Дружина - Анна Герман.

Нагадаємо, що 28 квітня Анна Герман презентувала свою книжку «Червона Атлантида».

Читайте також : Атлантида Ганни

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.