НОВИНИ

Прокуратура перекваліфікувала вибух в Запоріжжі з хуліганства на теракт

Прокуратура Запорізької області 24 жовтня перекваліфікувала кримінальну справу, порушену за фактом вибуху саморобного пристрою в супермаркеті «Сільпо» у торгово-розважальному центрі «Україна» в Запоріжжі з хуліганства на терористичний акт. Про це сказано в повідомленні відділу зі зв'язків із громадськістю головного управління Міністерства внутрішніх справ у Запорізькій області.

Відповідно до повідомлення, справу перекваліфіковано із ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу (хуліганство, вчинене із застосуванням зброї або предмета, спеціально пристосованого для нанесення тілесних ушкоджень) у ч. 1 ст. 258 (терористичний акт).

За інформацією прокуратури області, справу перекваліфіковано у зв'язку з тим, що вибух вчинено з метою залякування населення.

«Вибух стався в громадському місці, створював реальну загрозу для життя відвідувачів супермаркету, зроблений з метою залякування населення й призвів до порушення громадської безпеки» - зазначається в повідомленні.

У зв'язку з цим заступником прокурора Запорізької області порушено кримінальну справу за фактом вчинення терористичного акту.

Справу спрямовано в управління Служби безпеки в Запорізькій області.

Як повідомлялось, 21 жовтня в камері схову речей супермаркету «Сільпо» в Орджонікідзевському районі Запоріжжя стався вибух саморобного пристрою без жертв.

Міліція порушила за цим фактом кримінальну справу.

Нагадаємо,за інформацією міліції, на місці вибуху охоронець супермаркету знайшов записку невідомого, який на зазначені рахунки в банках вимагає перерахувати €5 млн. У разі невиконання його вимог, він погрожує продовжити серію вибухів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.