НОВИНИ

  ▪   Олена Чекан

Веселка «Muralissimo» прикрашає Київ

У столиці України відбувається міжнародний фестиваль стріт-арту

Міжнародний фестиваль стріт-арту «Muralissimo» святкує свою річницю. Звичайна стіна цегляної п’ятиповерхівки на вулиці Урицького, 16 перетворилася на яскравий манеж цирку. Кумедні клоуни, відомі й невідомі звірята та птахи, фокусники, які нізвідки дістають букети квітів, щоб закинути їх на самий вершечок: там ось-ось поцілуються закохані.

Кран спускає на землю стріт-артиста. Його комбінезон в різнобарвних плямах, під ногами більш ніж півсотні порожніх балончиків.

3ttman (Луі Ламбер) та Франкі Бландо - виконавчий директор Французького інституту в Україні

«Я надихався живописом славетної Марії Приймаченко, хоча, звісно, прибрав трагізм, який є чи не в усіх її малюнках. Моя робота присвячена коханню, це загальнолюдська тема, я дарую її киянам з побажанням, завжди бути закоханими, завжди посміхались і знаходили в житті тільки позитив. Я працював в різних країнах і час від часу повертаюся подивитися, як там мої мурали. Я слідкую за їхньою долею, але добре розумію, що вуличні роботи нетривалі в часі». автор розпису, відомий французький мураліст 3ttman (Луі Ламбер)

За словами директора галереї «Лавра» Аіди Джангірової, «фестиваль розрахований на два роки, спочатку взялися за центр Києва, зараз думаємо розцвітити й спальні райони».

«Наш проект не тільки знайомить киян з одним з найбільш актуальних та динамічних форм художнього самовираження в живих умовах міста, він прикрасить столицю України з нагоди ЄВРО 2012. Наші партнери – Амбасади Франції, Німеччини та Польський Інститут, зробили можливим приїзд до України професійних стріт-артистів звідусіль, всі вони працюють в різних стилях муралізму, всі мають досвід розпису великих площин», - пояснила Джангірова. 

Читайте також: Вхід через чорний вихід: майстер-клас від (не)професіоналів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.