НОВИНИ

Син Каддафі очолив опір і пообіцяв помститися за батька

Син скинутого і убитого лідера Лівії Муаммара Каддафі Саїф аль-Іслам виступив з коротким зверненням до своїх прихильників, в якому заявив, що живий, знаходиться на території Лівії і має намір продовжити опір силам повстанців.

Звернення Саїфа аль-Іслама було передано в ніч проти 23 жовтня лояльним режиму Каддафі телеканалом "Ар-Рай", який веде мовлення з Сирії.

"Ми продовжуємо опір. Я перебуваю в Лівії, я живий, вільний і маю намір боротися до кінця і мститись", - заявив син Каддафі.

Тим часом нове державне свято - День перемоги та звільнення - готуються повсюдно відзначити в Лівії 23 жовтня, в країні оголошено офіційний вихідний.

Нагадаємо, Муаммар Каддафі загинув  20 жовтня, коли сили Національної перехідної ради атакували його рідне місто Сірт. Каддафі загинув від поранень у голову і живіт. При цьому, він був ще живий, коли потрапив у полон.

Бюро прав людин ООН закликало до проведення слідства в справі Каддафі. Представник бюро заявив, що обставини смерті колишнього лідера «неясні», а відеозапис подій «викликає занепокоєння».

За даними видання Der Spiegel, що, за словами голови Національної перехідної ради Лівії Махмуда Джибріла, розслідування причин смерті Муаммара Каддафі не проводитиметься.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.