НОВИНИ

На Луганщині зник пам’ятник Тарасу Шевченку

У Стаханові Луганської області зник пам’ятник Тарасу Шевченку. Про це повідомив голова Луганського обласного відділення «Просвіта» Володимир Семистяга.

Цю інформацію підтвердила і начальник Управління внутрішньої політики Луганської облдержадміністрації Марія Борзенко. За її словами, від пам’ятника залишився лише постамент.

Правоохоронні органи повідомилені про інцидент.

Голова облдержадміністрації Володимир Пристюк дав доручення владі Стаханова протягом двох тижнів вирішити питання про створення нового пам`ятника Тарасу Шевченку, зокрема, знайти для нього гідне місце у центрі міста і визначитися з термінами будівництва.

Нагадаємо, депутат Луганської обласної ради, голова всеукраїнської громадської організації «Молода гвардія» Арсен Клинчаєв 19 жовтня заявив, що в Луганську встановлять пам`ятник Катерині ІІ як засновниці міста. «Виділено землю Луганською обласною радою в центрі міста», - стверджував він.

У свою чергу, заступник начальника управління Луганської міської ради з питань внутрішньої та інформаційної політики Олександр Савенко заперечує цю інформацію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.