НОВИНИ

Янукович: наша зовнішня політика передбачає прагматичний підхід

Зовнішня політика України завжди буде спрямована на захист національних інтересів. Про це заявив президент Віктор Янукович, повідомили Тижню у прес-службі глави держави.

Коментуючи укладену Україною угоду про Зону вільної торгівлі з країнами СНД, Глава держави нагадав: цей документ готувався давно.

«Україна та інші країни СНД давно готували цю угоду, і ця угода – довга робота і довгоочікуваний результат. Але вона ніяк не передбачає, що перешкоджатиме питанням європейської інтеграції України. І всі інтеграційні питання, які ми сьогодні вирішуємо, не мають під собою змісту дружити проти когось», - наголосив Президент.

Глава держави зауважив, що складна економічна ситуація у світі вимагає від України активних зусиль щодо інтеграції національної економіки у світову.

«Я говорив і хочу ще раз сказати – наша зовнішня політика передбачає прагматичний підхід у вирішенні економічних питань, економізацію наших зовнішньоекономічних процесів із багатьма центрами розвитку у світі», - сказав Віктор Янукович.

«Ми повинні створювати інструменти протистояння кризовим явищам, які сьогодні є у світі. Іншого шляху ми не бачимо. Політизація цього процесу йде тільки на шкоду», - резюмував Глава Української держави.

Нагадаємо, 18 жовтня Росія, Україна, Білорусь, Казахстан, Вірменія, Киргизстан, Молдова й Таджикистан підписали угоду про створення зони вільної торгівлі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.