НОВИНИ

Азаров пропонує перекласти проблему гуртожитків на місцеву владу

Прем'єр-міністр Микола Азаров уважає, що проблему приватизації гуртожитків можна вирішити шляхом їхньої передачі на баланс місцевій владі. Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Значна частина гуртожитків у свій час разом з підприємствами була приватизована, і власники зараз правдами й неправдами домагаються виселення людей з гуртожитків. Тому й ця проблема повинна бути вирішена шляхом передачі цих гуртожитків на баланс місцевих органів влади», - підкреслив Азаров.

З його слів, на останньому засіданні Кабінету Міністрів розглядався законопроект про передачу всіх гуртожитків на баланс місцевих органів влади, що дозволить здійснити в тому числі й приватизацію, а також виділити значні кошти на підтримання гуртожитків у нормальному стані.

Як повідомляло агентство, 26 вересня Президент Віктор Янукович схвалив закон, яким продовжена до 2015 року можливість громадян приватизувати житло в гуртожитках при проживанні там на законних підставах тривалий час.

Як заявив президент, віднині мешканців гуртожитків не матимуть права відселяти з приміщень, у яких вони мешкають.

Нагадаємо, у жовтні 2010 року була створена постійно діюча робоча група, як допоміжний орган Кабінету Міністрів з проблем мешканців гуртожитків. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.