НОВИНИ

Андрєй Піонтковскій: Путінізм – це карикатура на великий історичний стиль

Найбільшим досягненням путінської моделі влади в Росії є жалюгідна «перемога» над Грузією. Про це в ексклюзивному інтерв’ю «Українському тижню» заявив російський політичний діяч і політолог, професор Гудзонівського університету у Вашингтоні Андрєй Піонтковскій.

«Путінізм – це карикатура на великий історичний стиль. Упродовж останніх 10 років РФ у карикатурній формі повторила весь цикл радянського режиму. Щоправда, етапи еволюції тоталітарного режиму путінізм пробіг не за 70, а за 10 років. Міфом, що його породив, була змодельована Друга чеченська війна, а найвищим досягненням став не тріумф у Другій світовій війні, як це було в Радянському Союзі, а жалюгідна «перемога» над Грузією», – заявив Піонтковскій.

За його словами, нині відбувається знищення цього режиму.

«Нині на наших очах відбувається згасання: путінізм умирає навіть у душах так званої еліти. За всіма закономірностями історії російська еліта тепер має знищувати цей режим, як комуністичний режим у СРСР був знищений не повстанням робітників та селян, а вищим партійним керівництвом країни», – додав він.

Детальніше читайте у №43 «Українського тижня». 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.