НОВИНИ

На "Олімпійському" загинув будівельник

Під час будівництва підземного паркінгу на НСК «Олімпійський» на будівельника впала бетонна плита, від чого він загинув.

Відомо, що чоловік був 1960-го року, на заробітки приїхав з Київської області. За час реконструкції головної футбольної арени Українице вже сьома смерть.

Всього було порушено чотири кримінальні справи за недотримання норм технічної безпеки. Що стало причиною загибелі будівельника на цей раз, перевіряє прокуратура Печерського району.

«Якщо буде зафіксовано невиконання умов технічної безпеки посадовою особою, яка повинна була організувати належні умови праці, тоді точно буде порушено кримінальну справу», - говорить перший заступник прокурора прокуратури Печерського району Ігор Сказко.

Тим часом один із будівельниківрозповів, що після трагедії одразу прийшла охорона і нікого не пускала туди.«Там по техніці безпеки щось було порушено, ну немає людини і все», - додав чоловік.

Нагадаємо, головна арена Чемпіонату Європи з футболу 2012 року, НСК «Олімпійський», була відкрита після реконструкції 8 жовтня. Реконструкція стадіону розпочалася 1 грудня 2008 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.