НОВИНИ

Мєдвєдєв заявив, що Росія і далі годує Україну

Президент Російської Федерації Дмітрій Мєдвєдєв заявляє, що Росія продовжує годувати Україну та інші країни колишнього Радянського Союзу. Про це він заявив під час зустрічі зі студентами різних російських вишів і представниками молодіжних організацій, повідомляє його прес-служба.

«Згадайте, що відбувалося в нашій країні, тоді спільній, в кінці 80-х років. Я пам'ятаю всі ці розмови про те, що вистачить годувати Середню Азію, вистачить годувати Україну, Білорусь, Прибалтику. Ну і що сталося? Країна розсипалася на частини, у нас був дуже важкий період 90-х років, всі відокремилися. А що, ми їх не годуємо? Годуємо, тільки в завуальованій формі, все одно наші партнери, вони так чи інакше отримують нашу підтримку», - заявив Мєдвєдєв.

Також він додав:

«І, напевно, це в чомусь справедливо. Але економічна міць нашої країни істотно змінилася, вона зменшилася. А наша єдність нинішня - адже вона, чого там приховувати - оплачена кров'ю величезної кількості людей, тих, хто створював єдину країну, величезної кількості поколінь, які намагалися розвивати добрі відносини, дружні зв'язки, створювали спільні шлюби. І спроба зараз поділити все на частини - це дуже короткозора спроба. Так, кажуть, грошей не вистачає ні на що, а, наприклад, в кавказькі республіки йдуть великі субсидії , вони отримують дотації. Це теж брехня в тому сенсі, що ці дотації йдуть тільки в кавказькі республіки».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.