НОВИНИ

Чорнобильці знову ламають паркан під Радою

Близько 200 представників Федерації профспілок, а також чорнобильців мітингують біля будівлі Верховної Ради з вимогою підвищити передбачені соціальні стандарти і гарантії в проекті державного бюджету на 2012 рік і не допустити скорочення пільг, повідомляє кореспондент Тижня.

Учасники акції протесту тримають плакати «Годі робити жебрака з трудової людини», «Не допустимо прийняття антисоціального бюджету-2012 разом!», «Не чіпайте пенсію учасників л.н.а. (ліквідації наслідків аварії) на ЧАЕС» тощо.

Вони вимагають не допустити ухвалення закону №9127, яким Кабмін отримує право визначати розмір пільг, залежно від наявності грошей у бюджеті.

При цьому кількість правоохоронців сягає 150 осіб, також у Маріїнському парку стоять 4 автобуси МВС.

Як зазначає кореспондент Тижня, протестувальники вже здійснили кілька спроб повалити новий паркан. Але їм вдалося лише досить сильно розхитати огорожу, після чого активізувалися співробітники «Беркута». Останній інцидент завершився словесною перепалкою. Водночас, мітингувальники запевняють, що не залишать спроб висмикнути паркан з землі, адже зрозуміли, що він погано закріплений.

Представники ФПУ і чорнобильці вимагають, щоб до них вийшов спікер Володимир Литвин і вислухав їхні вимоги.

Нагадаємо, 20 вересня учасники акції протесту у Києві, серед яких були і ветерани-афганці, штурмували Верховну Раду, протестуючи проти ухвалення законопроекту №9127, який, зокрема, надає право Кабміну самому визначати розмір пільг, залежно від наявності грошей у бюджеті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.