НОВИНИ

Янукович пообіцяв, що студентів Могилянки ніхто не чіпатиме

Студентів гуртожитку Києво-Могилянської академії виселяти не будуть. Про це заявив президент Віктор Янукович в телеінтерв'ю поету і журналісту Віталію Коротичу на «Першому національному».

«По відношенню до цього Києво-могилянського гуртожитку, який стосується стосунків з Укрпрофздравницею, ми відрегулюємо це питання. Є доручення Фонду державного майна, Генпрокуратурі і вони разом спільно розберуться», - зазначив він.

«Ніхто там студентів не троне. Як вони там жили, вони там зробили ремонт. І слава богу, хай там живуть собі щасливо», - додав президент.

Як повідомлялось, прокуратура Ірпеня намагається відібрати студентський гуртожиток Києво-Могилянської академії.

Нагадаємо «Києво-Могилянська академія» звернулася до Окружного адмінсуду Києва з позовом до Міносвіти щодо розподілу місць держзамовлення на 2011/2012 навчальний рік.

Раніше міністр освіти Дмитро Табачник заявив, що скорочення державного замовлення на підготовку кадрів у вищих навчальних закладах буде виправданим, оскільки в 2010 році школи закінчили 340 тис. осіб, а в 2011 році випускників буде тільки 191 тис.

Ще наприкінці минулого року президент Національного університету «Києво-Могилянська академія» Сергій Квіт розкритикував підготовлений Міносвіти проект закону «Про вищу освіту», який зараз знаходиться в парламенті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.