НОВИНИ

«Регіонали» продовжують лідирувати у списку злісних прогульників Ради

13 депутатів Верховної Ради стали найбільш злісними прогульниками засідань парламенту за дослідженням всеукраїнської громадської організації "Прозора демократія" і Українських Новин. Про це йдеться в результатах дослідження.

Період дослідження - з 1 лютого по 8 липня (8-ма сесія Ради).

За цей час на жодному засіданні Ради не були присутні 11 депутатів фракції Партії регіонів (Рінат Ахметов, Ігор Гуменюк, Володимир Зубик, Серегій Кий, Павло Климець, Олександр Лєщинський, Володимир Мальцев, Сергій Момот, Андрій Орлів, Василь Стельмашенко, Юрій Чертков) і 2 депутати від фракції «Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина» (Гарегін Арутюнов і Костянтин Жеваго).

Відсутність із поважних причин (хвороба, відрядження, відпустка, сімейні обставини, інші поважні причини) як пропуск не враховували.

У ході дослідження використовували дані офіційного сайту парламенту й письмової реєстрації депутатів, при дослідженні враховували норми чинного регламенту Ради.

Як повідомлялось, згідно з дослідженням «Прозорої демократії» і «Українських Новин» за період з 1 січня 2010 року по 14 січня 2011 року (6-та й 7-ма сесії парламенту, включаючи позачергові) найбільш злісними прогульниками визнано 6 депутатів від ПР: Ріната Ахметова, Андрія Веревського, Сергія Кия, Олександра Лєщинського, Володимира Мальцева, Юрія Черткова. Вони жодного разу не відвідали парламентські засідання за час дослідження.

Нагадаємо, в лютому 2010 року віце-спікер Микола Томенко оприлюднив список 14-ти найбільших прогульників парламенту, серед яких 11 належить фракції Партії регіонів.

У листопаді 2010 до списку найбільших депутатів-прогульників увійшли 17 "регіоналів" і 8 бютівців. При цьому, вони пропустили всі засідання Ради протягом вересня-жовтня 2010 року, але їхні картки активно голосували.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.