НОВИНИ

Янукович з Мєдвєдєвим вирішили, що футбол важливіший, ніж газові питання

Президент Російської Федерації Дмітрій Мєдвєдєв заявляє, що стосунки Росії і України не зводяться тільки до розмов про ціну на газ. Про це він заявив, виступаючи на міжрегіональному економічному форумі в Донецьку.

«Російсько-українські відносини не повинні зводитися до розмов, за якою ціною придбавати газ або як вибудовувати такий важливий напрям співпраці, як енергетичний. У нас є й інші цінності, якими нам треба навчитися правильно розпоряджатися», - сказав Мєдвєдєв.

У свою чергу, президент України Вiктор Янукович побажав росiйськiй збiрнiй з футболу вийти у фiнал чемпiонату Європи з футболу 2012 року й зустрiтися там з українською командою.

«Ми говорили з Дмитром Анатолiйовичем (Дмітрієм Мєдвєдєвим), що дуже добре було б, щоб ми зустрiлися не на раннiй стадiї чемпiонату, а зустрiлися пiзнiше, бажано у фiналi», - сказав Янукович на пленарному засiданнi II Росiйсько-українського мiжрегiонального економiчного форуму в Донецьку у вiвторок.

За словами українського президента, вiн хотiв би привiтати росiйську збiрну з виходом до фiнальної частини турнiру.

«Я хочу привiтати наших друзiв iз виходом збiрної Росiї до фiнальної частини Євро-2012», - сказав Янукович.

Вiн також не виключив, що матч у Лiзi чемпiонiв мiж ФК «Шахтар» i ФК «Зенiт» у середу, 19 жовтня, стане «лакмусовим папiрцем» готовностi нацiональних команд до Євро-2012.

Як повідомляла газета "Коммерсанть-Украина", "революційних досягнень" від зустрічі президентів України і Росії у Донецьку, де пройде українсько-російський міжрегіональний форум, чекати не варто.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.