НОВИНИ

Міліція відмовилась повідомити, звідки у скандального УБОЗівця «Порш Кайєн»

У київській міліції відмовилися надавати інформацію щодо джерел доходів заступника начальника відділу київського УБОЗ Максима Брязкала. Про це повідомив начальник Київського УБОЗ О.Плужник у відповідь на запит "Української правди", в якому містилося прохання надати декларацію про доходи Брязкала.

Видання, зокрема, намагалося з’ясувати, за які кошти було придбано автомобіль Porsche Cayenne Turbo, яким користується Брязкало.

Начальника УБОЗ обґрунтував відмову тим, що запитувана інформація є "конфіденційною" і може поширюватися лише за згодою особи, якої вона стосується.

"Крім того, Брязкало не належить до категорії осіб, майновий стан якого підлягає оприлюдненню відповідно до ст. 12 Закону "Про засади запобігання і протидії корупції", - сказано у відповіді на запит.

Крім того, як наполягає Плужник, такі відомості про особу є інформацією "з обмеженим доступом".

Як відомо, нещодавно директор компанії ProstoPrint Денис Олєйніков розмістив у своєму Facebook фото Porsche Cayenne Turbo Брязкала ціною у 60-150 тисяч доларів.

Раніше Олєйніков заявляв, що обшуком в офісі ProstoPrint керував "заступник начальника відділу УБОЗ Києва Брязкало Максим Миколайович, службове посвідчення KM142498".

"На справу" він прибув на тюнингованому Порше Кайєн, держномер АА 4643 IX, цю ж "гарненьку машинку" можна щодня бачити на парковці біля будівлі УБОЗу", - повідомляв він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.