НОВИНИ

Яценюк порахував, що на Євро-2012 вже потратили суму кредиту від МВФ

Лідер партії «Фронт Змін», народний депутат від НУ-НС Арсеній Яценюк заявляє, що під прикриттям підготовки до проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року в Україні відбувається масштабне розкрадання коштів. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції у Дніпропетровську.

За словами Яценюка, Євро-2012 став найдорожчим чемпіонатом за всю історію його проведення. Вартість підготовки України до Євро-2012 дорівнює обсягу коштів, запозичених нашою країною у Міжнародного валютного фонду, додав лідер партії «Фронт Змін».

«Я нещодавно зустрічався з одним іноземцем, і він мені сказав, що Україна дійсно серйозна країна. На моє запитання, він відповів, що ми стали другі у світі за вартістю стадіону (Національного спортивного комплексу «Олімпійський» - Ред.). На першому місці за вартістю - стадіон у Нью-Йорку, який коштує 1,1 млрд. дол. «Олімпійський» обійшовся в 1 млрд. дол., і це була не побудова стадіону з нуля, а його реконструкція», - зазначив Яценюк.

За словами Яценюка, його іноземний співрозмовник констатував, що Україна за останнє десятиріччя стала країною номер один за кількістю витрачених коштів на один спортивний стадіон.

«Але це, я переконаний, не витрати, а розграбування коштів», - підкреслив Яценюк.

Нагадаємо, президент УЄФА Мішель Платіні вважає, що Україна і Польща впоралися з підготовкою до чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.