НОВИНИ

Мєдвєдєв зізнався, що зобов’язаний політичною кар’єрою Путіну

Запропонована на майбутніх виборах в Росії конструкція - неповернення в минуле, а спосіб вирішення поточних завдань. Про це заявив у суботу, 15 жовтень, під час зустрічі з прихильниками президент Дмитро Мєдвєдєв, який очолює список «Єдиної Росії» на виборах до Держдуми.

«Та конструкція, яка сьогодні запропонована, щоб там не писали, це не повернення в минуле, це інше, це спосіб вирішення тих завдань, які ми перед собою ставили», - заявив він.

За словами Мєдвєдєва, кожен політичний діяч змушена рахуватися з тим розкладом сил, який існує, а рейтинг прем'єр-міністра РФ Володимира Путіна вищий.

«Ми дійсно не конкуренти, а близькі товариші і друзі», - сказав він.

«Кожен політичний діяч зобов'язаний рахуватися з розкладом сил, з думками, які існують, і, виходячи з цих міркувань, саме як соратники, як близькі люди ми прийняли те рішення, про яке ви знаєте. І звичайно прийняли його не заради самих себе, а для того, щоб забезпечити стабільний розвиток в нашій державі», - заявив Мєдвєдєв.

Він додав, що все одно розвиток буде продовжено і, так чи інакше, до влади буде приходити нова генерація політиків.

«Це очевидно», - сказав він.

Мєдвєдєв додав, що своєю політичною кар'єрою він зобов'язаний Путіну, з яким вони є друзями вже 20 років.

«Багато хто вважає, що будь-яка людина, яка стала президентом, повинна знищувати тих, хто йому допомагав в його політичній кар'єрі, в житті. Я от не так вихований і не вважаю, що це правильно», - сказав президент.

Нагадаємо, у Росії в грудні 2011 року пройдуть парламентські вибори, а в березні 2012 року - президентські. На з'їзді «Єдиної Росії» 24 вересня Мєдвєдєв погодився очолити список партії на виборах до Держдуми і запропонував прем'єру Володимиру Путіну балотуватися в президенти, заявивши, що в разі його перемоги піде працювати в уряд.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.