НОВИНИ

Колесніков розірвав контракт з начальником Одеського порту

Міністерство інфраструктури звільнило начальника Державного підприємства "Одеський морський торговельний порт" Миколу Павлюка, призначивши в.о. начальника порту Юрія Васькова. Про це журналістам 14 жовтня повідомив сам Павлюк.

"Контракт у мене перерваний. Я написав заяву за власним бажанням, і з 7 числа призначений на посаду почесного президента Одеського порту з відповідними зобов'язаннями", - сказав він.

Екс-начальник порту не виключає, що перший заступник начальника підприємства Васьков, призначений в.о. керівника підприємства, згодом очолить порт.

"До цієї кандидатури схиляється Міністерство інфраструктури", - сказав він.

Павлюк також уточнив, що його нова посада має, в основному, консультаційний характер, є гарантією для інвесторів, що звикли працювати з ним.

Нагадаємо, у серпні заступник міністра інфраструктури Володимир Корнієнко заявляв, що Міністерство інфраструктури не планує змінювати керівництво Одеського морського торгового порту Миколу Павлюка, адже претензій до керівництва порту міністерство не має.

Нагадаємо, 4 серпня, Центральний районний суд Сімферополя постановив відпустити під підписку про невиїзд начальника державного підприємства "Одеський морський торговельний порт" Миколу Павлюка. Того ж дня його знову затримали. 7 серпня повторилося звільнення і повторне затримання Павлюка.

У червні прокуратура Одеської області порушила справу за фактом незаконної здачі в оренду будівлі готелю "Одеса", розташованої біля Одеського морського вокзалу.

Потім Генеральна прокуратура передала справу до прокуратури Криму, де її перекваліфікували, і 12 липня порушили вже за завдання збитків державі 170 тис гривень.

25 липня прокуратура Криму порушила другу кримінальну справу проти нього - за підозрою у завданні збитків державі 700 тис гривень. Увечері 27 липня співробітники прокуратури затримали Павлюка в Одесі і доставили його в ізолятор тимчасового утримання в Сімферополі.

29 липня порушено ще одну справу.