НОВИНИ

Інтеграцію до Євросоюзу підтримує 44% українців

Роблячи вибір між вступом до ЄС та вступом до Митного союзу Росії, Білорусі і Казахстану, відносна більшість українців (43,7%) підтримують вступ до ЄС. Водночас за вступ до Митного союзу виступають 30,5% респондентів. Про це свідчать данні опитування Центру Разумкова.

При цьому кількість прихильників вступу до ЄС на Заході країни втричі більша, ніж на Сході та Півдні.

Зокрема, в західних регіонах вступ до ЄС підтримують 76,9% опитаних, у центральних - 52,7%, південних  -23,5, а східних - 24,4%. Тоді як вступ до Митного союзу Росії на Заході підтримують 6,2%, в Центрі - 20,9%, Південі - 50,7%, а на Сходв - 45,2%

Крім того, серед молоді кількість прихильників євроінтеграції майже вдвічі більша, ніж серед людей похилого віку.

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 29 вересня по 4 жовтня 2011 року. Опитано 2009 респондентів віком від 18 років у всіх областях України, Києві та АР Крим за вибіркою, що репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Нагадаємо, згідно з результатами опитування фонду «Демократичні ініціативи», 73% українців певні, що зовсім не можуть, 15% – можуть певною мірою і лише 3% – можуть уповні впливати на стан справ на загальнодержавному рівні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.