НОВИНИ

  ▪   Олександр Михельсон

Сергій Власенко: після декриміналізації Тимошенко все одно не вийде на волю

На думку депутата від БЮТ Сергія Власенка, порушення нової справи проти Юлії Тимошенко є спробою влади залишити екс-прем’єра за гратами за будь-яких обставин

На думку Власенка, за допомогою нової справи офіційний Київ «намагається показати Європі, що Тимошенко в будь-якому разі сидітиме, що б там хто не робив».

«Йдеться про те, що Юлію Володимирівну випустять, але незадовго перед тим суд на прохання СБУ винесе постанову про її затримання в цій новій справі, і її, можливо, арештують просто при виході з СІЗО», - так прокоментував  ситуацію  депутат.

Зв’язок між інкримінованим Тимошенко перевищенням службових повноважень 2009 року та діяльністю ЄЕСУ в 1997 році залишається для прибічників опозиціонерки загадкою. Крім того, там сумніваються в обґрунтованості самого порушення справи. «Відповідально заявляю, що в цій справі жоднісіньких слідчих дій СБУ з Тимошенко Юлією Володимирівною не проводила», - наголосив в коментарі Тижню Сергій Власенко.   

Нагадаємо, Служба безпеки України оголосила про порушення нової справи проти Тимошенко 13 жовтня. Як заявив на прес-конференції в Києві начальник головного слідчого управління СБУ Іван Дерев’янко, справу порушено 12 жовтня, і тоді ж пред’явлено обвинувачення самій Тимошенко.

Нову справу проти Тимошенко порушено за ч. 2 ст. 15 та ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу, що передбачає покарання до12 років ув'язнення.

Детальніше про нову справу проти Юлії Тимошенко читайте у статті "Влада вирішила будь-що посадити Тимошенко?"

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.