НОВИНИ

Путін не розуміє за що Тимошенко посадили на 7 років

Прем’єр-міністр Росії Владімір Путін заявляє, що не зовсім розуміє, за що колишній прем’єр-міністр Юлія Тимошенко отримала сім років в’язниці.

«Сім років - цифра така ... Сама по собі цифра - хороша. Я, щоправда, не дуже розумію, за що їй дали ці сім років», - заявив Путін, який прокоментував у Пекіні на прохання журналістів рішення українського суду у справі Тимошенко.

За словами Путіна, Тимошенко для нього - не друг, не родич, «більше того, скоріше, політичний опонент», тому що вона «завжди була людиною у політиці західно-орієнтованою».

«Що стосується газових справ, то я ж не знайомий з обвинувальним висновком суду, я не знаю, що там написано конкретно, але якщо судити з матеріалів ЗМІ, то обвинувальний вирок винесено за підписання контрактів з Росією щодо газу. Ну, по-перше, Тимошенко нічого не підписувала, контракти підписано на рівні господарюючих суб'єктів Газпромом і НАКом України», -заявив Путін.

Нагадаємо, що сьогодні Печерський суд засудив Тимошенко до семи років позбавлення волі, визнавши її винною в перевищенні службових повноважень при підписанні газових контрактів з Росією в 2009 році.

Між тим МЗС Росії вбачає антиросійський підтекст у вироку Юлії Тимошенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.