НОВИНИ

Генсек Ради Європи: в демократичних країнах суди не оцінюють політичні рішення

Генеральний секретар Ради Європи Торбйорн Ягланд вважає, що політичні рішення мають оцінюватися парламентом, а не судами. Як повідомили у Брюсселі у прес-службі генсека Ради Європи, так він прокоментував судовий вирок екс-прем’єру Юлії Тимошенко.

«У демократії судження про політичні рішення мають бути залишені парламенту та виборцям, а не судам», - заявив генсек Ради Європи.

Ягланд висловив сподівання, що запропоновані нещодавно зміни до Кримінального кодексу України зроблять неможливими такі судові процеси у майбутньому.

Нагадаємо, член Єврокомісії з питань розширення і політики євросусідства Штефан Фюлле заявив, що Європейська комісія розраховує, що остаточне рішення у справі Юлії Тимошенко буде після апеляції, а також процесу декриміналізації. 

Як відомо, 11 жовтня Печерський суд засудив Тимошенко  до семи років ув'язнення з позбавленням права обіймати посади у владі на три роки. Окрім того,  суд зобов’язав екс-прем'єра відшкодувати збитки, завдані НАК "Нафтогаз" в повному обсязі, а саме – 1,5 мільярди гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.