НОВИНИ

Азаров проти звільнення міністра фінансів

Прем`єр-міністр Микола Азаров вважає, що зараз недоцільно змінювати міністра фінансів України. Про це він заявив сьогодні, 11 жовтня, на брифінгу журналістам.

«У країні йде бюджетний процес, 24 жовтня приїжджає місія МВФ. Подивіться, що твориться на фінансових ринках. Ні, читаєш постійні спекуляції – того замінити, цього замінити. Хто з розумних людей займається такими справами, скажіть?», – заявив Азаров.

При цьому він підкреслив, що на сьогодні вся увага має бути зосереджена на забезпеченні сталості економіки країни і виживанні фінансової системи. «Для цього потрібна вивірена і чітка фінансова політика», - заявив Азаров, зазначивши, що така політика урядом проводиться.

Нагадаємо, Кабінет міністрів передав ряд функцій Державної митної служби України Міністерству фінансів (урядова постанова №1016 від 5 жовтня 2011 року).

За повідомленнями ЗМІ, зараз у Міністерстві фінансів проходить комплексна перевірка. Оперативна діяльність Мінфіну фактично виявилася заблокованою. ЗМІ повідомляли, що ця перевірка може стати приводом для звільнення міністра фінансів Федора Ярошенка.

Нагадаємо, у ЗМІ неодноразово поширювалася інформація, що відставка нинішнього міністра фінансів Федора Ярошенка дозволить звільнити місце для нинішнього глави СБУ Валерія Хорошковського, який стане новим віце-прем'єром і очолить Міністерство фінансів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.