НОВИНИ

Протестувальники з Уолл-стріт спробували захопити Національний музей

Протести проти несправедливості фінансової системи в США набирають все більш агресивної форми.

Вашингтонський Національний музей авіації і космонавтики був в суботу закритий після того, як в нього спробували увірватися демонстранти, повідомляє Бі-Бі-Сі.

Представники Смітсонівського інституту, до складу якого входить музей, розповіли, що демонстранти намагалися влаштувати акцію протесту біля експозиції безпілотних літальних апаратів.

Після того, як охоронець не пустив їх всередину приміщення з плакатами, вони спробували схопити його, і тоді другий співробітник застосував проти них сльозоточивий газ.

Після цього демонстранти розійшлися. Всього в акції брали участь від 100 до 200 осіб. Повідомляється, що поліція заарештувала одну людину.

Нині поліція перевіряє інформацію про те, до якої групи належать активісти. Серед них були помічені люди, пов'язані з організацією "Захопи округ Колумбія!". Ця група була створена за зразком іншої, яка називається "Захопи Уолл-стріт!", і яка почала акції протесту в Нью-Йорку в середині вересня.

У свою чергу, Associated Press повідомляє, що в музей намагалися увірватися і антивійськові демонстранти.

Днями кількість учасників, протестуючих в США під гаслом "Захопи Уолл-стріт!", досягло рекордної позначки - приблизно п'ять тисяч осіб, за рахунок підтримки профспілок і все більшого числа студентів.

Демонстранти засуджують великі банки і корпорації, які отримують величезні прибутки, тоді як через затяжну кризу в США люди втрачають роботу і добробут.

Акція "Захопи Уолл-стріт!" стартувала ще в середині вересня, коли її учасники розгорнули наметовий табір біля будівлі Нью-Йоркської фондової біржі і відтоді проводять демонстрації проти "фінансового тероризму"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.