НОВИНИ

Без кредиту МВФ гривня може знецінитись до 10 грн/дол

Голова дослідницької групи британського банку Royal Bank of Scotland Group Plc Тім Еш вважає, що у разі неотримання кредиту від МВФ НБУ буде змушений послабити гривню. Про це повідомляє Bloomberg

У своєму коментарі щодо фінансової ситуації в Україні голова дослідницької групи, яка займається ринками, які розвиваються, при банку Royal Bank of Scotland Group зазначив, що якщо Україна не отримає фінансування від МВФ, то гривня буде під значним тиском. Він, зокрема, зазначив: «НБУ ймовірніше за все буде змушений  дозволити валюті послабитись». Еш також додав, що за такої ситуації, до кінця року курс гривні може впасти до 9-10 гривень за долар. 

Еш також зазначив, що спроби України владнати проблеми з платіжним балансом та зібрати достатньо коштів для покриття бюджетних витрат,  є запізнілими. На думку Еша, бюджетне фінансування «чим далі до кінця року виглядає все більш напруженим і важко зрозуміти як уряд покриє фінансові потреби за ситуації обмеженого доступу до ринків та враховуючи вимоги передвиборчих витрат».  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.