НОВИНИ

  ▪   Олександр Михельсон

Російські інвестори не приїхали до Криму на міжнародний форум

Другий міжнародний Чорноморський економічний форум, що розпочався у Ялті в п’ятницю, 7 жовтня, проходить без участі російських інвесторів.

Як повідомляє кореспондент Тижня, на заході, де присутні представники ділових та аналітичних кіл з різних причорноморських країн, а також США і Євросоюзу, немає жодного представника російського бізнесу.

Водночас присутні співробітники російського консульства.

На думку присутнього на форумі депутата держдуми РФ Костянтина Затуліна, це пов’язано з низьким рівнем організації форуму.

«По-моєму, влада замкнулась сама на себе. Я бачу в оргкомітеті форуму багато чиновників, але не бачу представників банківських чи інших фінансових структур», – сказав Тижню Затулін.

Депутат також вважає, що в Криму не створено умов для залучення інвесторів.

«Візьміть наприклад украй заплутану ситуацію з нерухомістю. Рік тому я сам приводив до покійного нині прем’єра Криму Василя Джарти інвестора для сімферопольського аеродрому, але жодної відповіді на ці пропозиції так і не було», – сказав Затулін.

У свою чергу, голова севастопольської міськадміністрації Володимир Яцуба, виступаючи на форумі, заявив, що сьогодні «з незрозумілих причин» згорнуто програми співпраці між Севастополем та урядом Москви.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.