НОВИНИ

У Попова розповіли, кому і скільки роздали квитків на відкриття Олімпійського

Серед столичних студентів було поширено близько 6 тисяч запрошень на відкриття НСК «Олімпійський». Про це повідомила прес-служба КМДА.

Зазначається, що «ще 3 тисячі 300 квитків отримали випускники київських шкіл. Також запрошення отримають 150 учнів - переможців олімпіад та конкурсів».

Київська міська державна адміністрація повідомила, що всього було роздано близько 12 тисяч 500 квитків. І найбільша часта запрошень припала саме на освітню сферу.

Крім того, квитки отримали «столичні медпрацівники, будівельники, держслужбовці, школярі, студенти, а також ті кияни, які найактивніше обговорювали Стратегію розвитку Києва-2025».

Нагадаємо, напередодні Всеукраїнська студентська рада повідомила, що студенти вищих навчальних закладів Києва не отримали від віце-прем’єра Бориса Колеснікова обіцяних 15 тис. квитків на відкриття НСК «Олімпійський», які мали бути розподілені між вишами столиці.

У відповідь міністр зазначив, що розподілом запрошень на відкриття НСК «Олімпійський» займалася київська влада.

За його словами, для студентів та старшокласників було передано 12,8 тисяч запрошень.

«Нацагенством з Євро-2012 було передано до Київської міської державної адміністрації для лотереї серед 11-класників і студентів державних вузів 12800 квитків, а не 15 000, як було заявлено раніше, тому що сцена і декорації зайняли більше місця ніж планували», - розповів віце-прем’єр.

«Отримав всі запрошення особисто заступник глави КМДА пан Пузанов», - додав він.

«Завданням мерії було пропорційно розподілити запрошення серед вузів і шкіл для проведення лотереї. Якщо у читачів є факти непрозорості розповсюдження квитків прохання повідомити дирекції НСК «Олімпійський», - зазначив Колесніков.

НСК «Олімпійський» планується здати в експлуатацію 8 жовтня 2011 року, у листопаді на ньому має відбутися перший матч між збірною України та збірною Німеччини.

Як зазначила КМДА, у столиці працює 116 вищих навчальних закладів, у яких навчається понад 450 тисяч студентів та 442 загальноосвітніх навчальних заклади, які цього року виховують близько 16 тисяч випускників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.