НОВИНИ

Студенти заявляють, що Колесніков недодав їм тисячі квитків на відкриття “Олімпійського”

Студенти вищих навчальних закладів Києва не отримали від віце-прем`єр-міністра інфраструктури Бориса Колеснікова обіцяних 15 тис. квитків на відкриття НСК "Олімпійський", які мали бути розподілені між вишами столиці. Про це повідомили у Всеукраїнській студентській раді.

За інформацією Ради, студентські організації отримали лише маленьку частку квитків, що були заплановані для студентів.

«Якщо враховувати, що ціна квитка у касах 800 грн., то хтось може дуже непогано заробити на студентах, які так і не отримають своїх квитків на відкриття стадіону», - наголосила голова Всеукраїнської студентської ради Анастасія Сабова.

«Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний авіаційний університет, Національний педагогічний університет імені М. Драгоманова отримали лише по 400 квитків», - зазначила Сабова.

«Дещо менші виші – Київський національний торговельно-економічний університет, Національний університет харчових технологій, Національний транспортний університет, Київський національний лінгвістичний університет – по 200. Національний медичний університет отримав близько 100. Але загальна кількість аж ніяк не дотягує до обіцяних 15 або хоча б 10 тис.», - наголосила Сабова.

За її словами, питанням мала опікуватися столична мерія.

«Борис Колесніков зазначав, що реалізацією квитків буде займатися київська мерія. Однак, очевидно, що чиновники десь недопрацювали», - наголосили у Всеукраїнській студентській раді.

Як повідомлялося, раніше Колесніков обіцяв, що на відкриття «Олімпійського» близько 15 тис. квитків буде роздано київським студентам та школярам через мерію міста.

Нагадаємо, активісти громадської ініціативи «Оновлення країни» проводять в України акції на підтримку протестних студентських рухівза відставку міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника. Акції відбулися 5 жовтня, у Харкові, Луганську, Чернігові та Сумах

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.