НОВИНИ

Суд визнав законним присвоєння звання Героя главі УПЦ МП

Вищий адміністративний суд визнав законним указ президента Віктора Януковича про присвоєння звання Героя України предстоятелю Української православної церкви Московського патріархату митрополиту Володимиру. Таке рішення суд оголосив на засіданні.

Таким чином суд відмовив у задоволенні позову пенсіонера з Миколаєва Анатолія Ільченка до президента про визнання неправомірним відповідного указу.

Нагадаємо, відповідний указ щодо присвоєння звання Героя України предстоятелю Української православної церкви Московського патріархату митрополитові Володимиру 9 липня цього року.

Як відомо, 2 серпня Вищий адміністративний суд залишив у силі рішення Донецького окружного адміністративного суду та Донецького апеляційного адміністративного суду про визнання незаконним присвоєння звання «Герой України» лідеру ОУН Степану Бандері і головнокомандувачу УПА Роману Шухевичу. Глава держави Віктор Янукович пізніше прокоментував ці рішення, заявивши, що не сумнівається у правильності судових вердиктів.

Екс-президент Віктор Ющенко, який підписував оскаржені укази, вже подав заяву до Верховного суду України, де спробує повернути Бандері та Шухевичу високі звання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.